parallax background

Uzaktan Eğitim
Gelişim Evi Online Eğitimleri


Uzaktan (Online) Eğitim

Her gün daha fazla artan teknik gelişmeler sonucunda öğretimin Uzaktan Eğitim (e-öğrenme) ile desteklenmesi tüm Avrupa ülkelerinde stratejik bir hedef haline gelmiştir. Gelişim Evi olarak bizlerde bu stratejik hedefleri göz önünde bulundurarak kurumuzda aktif olarak Uzaktan Eğitim (e-öğrenme)hizmeti vermekteyiz.

Uzaktan Eğitim sistemi ile beraber zamandan ve mekandan tamamen bağımsız şekilde dilediğiniz eğitimi alabilmektesiniz.

Var olan bilgisayar teknolojileri yardımı ile tamamen sanal ve bilgisayar ortamında canlı, sesli, görüntülü olarak alınan derslerin işlendiği ve ayrıcada katılımcının dilediği zaman bu eğitimi tekrar izleyebileceği ve görüntüleyebileceği akılda kalıcı, çağdaş ve yeniliklerin sürekli devam ettiği bir eğitim sistemini Gelişim Evi olarak vermekteyiz. Uzaktan eğitim yalnızca örgün öğretimin yanında başvurulan ikinci bir eğitim öğretim sistemi değildir. Bir çok gelişmiş ülkede uzun yıllardır uygulanan ve en yeni eğitim sistemidir. Uzaktan eğitim günümüzdeki en yeni ölçme ve değerlendirme metodlarını kullanmaktadır. Modern ve en çağdaş eğitim sistemidir.

Gelişim Evi olarak sağlamış olduğumuz Uzaktan Eğitim programları ile öğrenci merkezli olup tamamen birebir eğitim verilebilen bir sistem geliştirmiş bulunmaktayız. Uzaktan eğitim sayesinde almış olduğunuz birebir eğitim fırsat eşitliği sunar ve ayrıca fiziksel zorunluluklar sebebi ile kurumlarda eğitime katılamayan bir çok kişi için ise en iyi eğitim imkanını sunmaktadır. Uzaktan eğitim sayesinde çok geniş öğrenci kitlelerine eğitim hizmeti sunmaktayız.

Kullanılan sistemler sayesinde eğitim alan kişinin zaman ve mekan bağımsızlığını düşünerek çoğrafi ve bölgesel engelleri de bu sebeple kaldırmış bulunmaktayız. Uzaktan Eğitim sayesinde sebebi ne olursa olsun geleneksel eğitimden yararlanamayan fakat eğitim almak isteyen kişiler için en büyük destekçileri olmaktayız.

Uzaktan eğitim ve öğretim ortamına 7 gün 24 saat erişim olanağı mevcuttur ve bu sayede her bir öğrencinin kendi öğrenme hızında öğrenim görmesine olanak sağlamaktadır. İnternet erişimi olan herhangi bir yerden dilediğiniz zaman kaliteli eğitim almanıza olanak sağlayarak yüzyüze eğitimde gereken ulaşım, barınma, konaklama, beslenme gibi ek maliyetlerinde ortadan kalkmasını sağlar. Uzaktan Eğitim almaya en uygun kişiler il dışından gelen öğrenciler veya yurtdışında yaşayan kişiler, aynı bölgede yaşanmasına rağmen ulaşım problemi yaşayanlar, farklı ülke ya da şehirlerde öğrenim görme engeli olanlar, fiziksel engelliler , iş hayatı olan kişiler için yaşam düzenini değiştirmeksizin eğitim görme hakkı sağlar. İş hayatına devam ederken aynı zamanda eğitiminizi devam ettirebilir eğitim hayatınıza ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gelişim Evi olarak yüzyüze vermiş olduğumuz eğitimlerimizde kendi alanında uzman eğitimcilerimiz aynı zamanda Uzaktan Eğitim katılımcılarına da eğitim vermektedirler. Eğitmenlerimiz Gelişim Evi tarafından kontrol edilmekte ve çeşitli uygulamalar ile sürekli olarak ölçülmektedirler.

Aynı zamanda Uzaktan Eğitim programımızda öğretimciler ile iletişime geçebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Buna ilaveten Uzaktan Eğitim programına katılan tüm katılımcılarımız günün herhangi bir saatinde eğitmenlerimizle iletişime geçebilmektedirler. Gelişim Evi olarak diğer eğitim programlarımızda da olduğu gibi Uzaktan Eğitim programını tamamlamış tüm katılımcılarımıza sertifika verilmektedir.

"Daralan zamanı en iyi şekilde kullanmanın bir diğer yolu uzaktan eğitim ayrıcalıklarından faydalanmak, uzaktan eğitim alarak sizde zamandan tasarruf edin."